Актор Нікіта Панфілов нагадав, що Добриня народився в Коростені

16.04.2018

Відомий кіноактор Нікіта Панфілов згадав про свою поїздку до Коростеня – землю, що подарувала світові одного з найвідоміших богатирів. Актор вів проект «Земля героїв», в якому розповідав саме про богатирів. На честь одного з них названий його п’ятирічний син Добриня. Нікіта зізнався, що коли син підросте, татко дуже хотів би повезти його місцями, де здійснював подвиги легендарний воїн.

“Я б дуже цього хотів. Якщо, звичайно, коли син виросте, можна буде їздити куди завгодно. Не забудьте: билинний богатир Добриня Нікітіч народився в Коростені. Туди варто з’їздити, я сам там був, знакове місце. До речі, так збіглося, що ми почали знімати там передачу саме в той день, коли Добринічці виповнився рік”, – поділився актор.

Панфілов зізнався, що йому дуже подобається робота телеведучого:

“Це цікаво: бувати в нових для себе місцях, говорити зі знавцями, дізнаватися багато нового і незвіданого. Наприклад, про те, що між прототипами Іллі Муромця та Добрині Нікітіча – 200 років різниці. Або що Альоша Попович намагався відбити дружину у Добрині Нікітіча. Ще, пам’ятаю, мене здивувало, як сильно перегукуються між собою міфи Якутії, Бурятії, Калмикії і Кавказу. Таке відчуття, що мова в їх легендах йде про одну й ту ж людину, що володіла незвичайною силою і здібностями, яка побувала скрізь і всюди залишила свій слід. Народи світу говорять на різних мовах, але хвилюють-то їх одні й ті ж речі. Ось тільки, на жаль, люди схильні про це забувати”.

Довідка: Нікіта Панфілов – один з найбільш затребуваних зараз акторів. Він часто виступає в ролях брутальних персонажів, і, треба сказати, мужній актор не тільки зовні. Ще в школі Нікіта став кандидатом у майстри спорту з греко-римської боротьби. У неспокійні 90-ті відслужив у армії. Актор також відомий своїм захопленням екстремальними видами спорту. Загалом, сильних чоловіків Панфілов грає на цілком законних підставах.

b_beac801745c3b9d01af55ce008190fda