До 5 років позбавлення волі засуджено жителя Коростеня, який у нетверезому стані скоїв ДТП та завдав потерпілому тяжких тілесних ушкоджень

21.02.2019

Апеляційна скарга Коростенської місцевої прокуратури щодо вироку суду першої інстанції як такого, що не відповідає ступеню тяжкості вчинених жителем Коростеня кримінальних правопорушень, задоволена Житомирським апеляційним судом. 

За результатом розгляду, скасовано вирок суду першої інстанції у частині призначення умовного покарання та винесено новий – позбавлення волі у виді 5 років з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки.

Установлено, що 24-річний коростенець, неодноразово судимий, у січні 2017 року, у Коростені, керуючи без посвідчення водія, у нетверезому стані автомобілем марки ВАЗ 2106, який належить іншій особі, порушив Правила дорожнього руху та скоїв зіткнення з автомобілем марки Mersedes-Benz.

Унаслідок скоєння дорожньо-транспортної події пасажиру автомобіля ВАЗ-2106 завдано численних травм, що належать до тяжких тілесних ушкоджень.

Крім цього, обвинувачений у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, чим заподіяно тяжких тілесних ушкоджень потерпілому) КК України, під час судового розгляду справи викрав мотоцикл, вчинивши ще один злочин, кваліфікований за ч. 2 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, що завдало значної матеріальної шкоди). 

З огляду на такі обставини, а також те, що особа й раніше притягувалася до кримінальної відповідальності, однак не стала на шлях виправлення, місцева прокуратура подала апеляцію на вирок Коростенського міськрайонного суду щодо умовного покарання та довела в апеляційній інстанції необхідність призначення реального покарання.

Читайте також: У Житомирському районі сталась ДТП за участі фур.

newday.org.ua

суд