36 одиниць дорожньої техніки та 46 робітників очищують дороги Житомирщини
Дороги Житомирської області від снігу та льоду прибирають 36 одиниць спецтехніки. Ситуація на державних автошляхах контрольована.
Як повідомила 9 лютого пресслужба Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області, роботи з ліквідації наслідків негоди тривають. На дорогах державного значення області наразі працює 36 одиниць дорожньої техніки та 46 робітників.
Дослівно: “Проводимо роботи з очищення від снігу й одночасної обробки протиожеледною сумішшю проїзної частини, узбіч, швидкісно-перехідних смуг, заїзних кишень, автозупинок. Обмеження в русі відсутні, дорожнє покриття місцями чорне, подекуди засніжене чи снігова «каша», проїзд забезпечено”.
