25 українських шкіл пілотуватимуть нову програму навчання

09.07.2019

25 українських шкіл готуватимуть дітей за новою програмою соціального, емоційного та етичного навчання – SEE Learning. Нову програму навчання представили 7 липня в межах V Національної (не)конференції EdCamp Ukraine, повідомляє Міністерство освіти і науки України.

“Програма буде пропілотована в 25 школах України. Сьогодні будуть представлені для вчителів перші уроки такої програми. Їм потрібно навчитися в якийсь спосіб поряд зі знаннями та вміннями формувати у нашої молоді ті цінності, які допоможуть їм самореалізуватися й бути щасливими”, – каже міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Програму можна практикувати на одному предметі, інших уроках чи позакласних заняттях. Таким чином, програма не порушуватиме навчальний процес.

“Це 20-40-хвилинні заняття, поділені на 7 розділів. Для кожної вікової групи уже створено понад 40 уроків, яких вистачить на рік-два роботи. Вони містять чіткі методичні інструкції та прості, іноді ігрові завдання для класу, на підготовку до яких педагогу потрібно менш як півгодини. У серпні завершиться відбір, а восени почнеться навчання педагогів“, – повідомив радник міністра освіти і науки Олександр Елькін.

25 закладів, де навчатимуть за новою програмою, визначатимуть у межах конкурсного відбору після Національної (не)конференції EdCamp Ukraine-2019.

Читайте також: В Україні створюватимуть освітні округи

newday.org.ua

913933_4_w_1000